






Ніж Boker Magnum Leatherneck
- Нет в наличии
- Код: boetc2858
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Ніж, який відмінно зарекомендує себе як в типових похідних умовах, так і при повсякденному використанні (EDC). Конструкція ножа базується на класичних тактичних ножах, що використовуються солдатами морської піхоти США (USMC - United States Marine Corps).
.Лезо з профілем Drop-Point виготовлено з нержавіючої сталі марки 440А, яка довго зберігає гостроту і легко заточується. Він стійкий до корозії та механічних впливів. Масивна сталева рукоять захищає руку від випадкового зісковзування на клинок.
.
Рукоятка являє собою спресовані шкіряні диски з шорсткою текстурою для надійного і стійкого хвата. На кінці є отвір, через який можна протягнути шнур для фіксації ножа від втрати.
Рукоятка виконана зі шкіри.
Нейлоновий чохол з кріпленням на ремінь входить в комплект.
Технічні дані
Довжина леза: 112 мм
Товщина леза: 4 мм
Ручка: алюміній, шкіра
Загальна довжина: 226 мм
Вага: 177 г
Виробник: Boker, Німеччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker Magnum |
| Страна производитель | Германия |
| Вес ножа | 177 г |
| Длина ножа | 226 мм |
| Цвет | Серый |
| Материал лезвия | 440A |
| Материал ножен | Нейлон |
| Материал рукоятки | Кожа |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 55 HRC |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 112 мм |
| Толщина лезвия | 4 мм |

