





Ніж MIL-TEC DA35 - OLIVE 15344501
- В наличии
- Код: 15344501
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Складний ніж для повсякденного використання EDC з головкою з профілем Spear Point, виготовлений з міцної та зносостійкої нержавіючої сталі марки 440А, покритої матовим покриттям антивідблиску.
Лезо відкривається двома способами: великим пальцем за допомогою вкручуваної шпильки з обох сторін, або за допомогою фліпером, який у відкритому стані також служить додатковим захистом від зісковзування руки на клинок. Відкриванню ножа також сприяє додатковий виріз для великого пальця. Головка у відкритому положенні утримується надійним механізмом фіксації liner lock.
Ергономічна ручка складається з облицювання Micarta чорного кольору.
Еластична сталева кліпса дозволяє зручно носити ніж, зачепивши його за ремінь або край кишені. До отвору в рукоятці кріпиться мотузка, що дозволяє повісити ніж, наприклад, на шию і знижує ймовірність випадкової втрати ножа..
Технічні дані
Довжина леза: 95 мм
Товщина клинка: 3,5 мм
Нержавіюча сталь: 440А
Рукоятка: Micarta
Замок: лайнер-лок
Загальна довжина: 220 мм
Довжина ножа в закритому вигляді: 12,5 см.
Вага: 130 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm Mil-Tec |
| Страна производитель | Германия |
| Вес ножа | 130 г |
| Длина ножа | 220 мм |
| Длина рукоятки | 125 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 12.5 см |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Цвет | Оливковый |
| Материал лезвия | 440A |
| Материал рукоятки | Микарта |
| Поверхность | Матовая |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 95 мм |
| Толщина лезвия | 3.5 мм |

