






Військовий ніж Glock FM78 Black
- В наличии 1 ед.
- Код: boetc3427
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Великий штурмовий ніж, який використовується в багатьох арміях світу, в тому числі в Польщі та Австрії. Його виробником є компанія Glock - та сама, що створила легендарну серію пістолетів 9-мм. Ніж був розроблений в 1975 році і від 1976 року є офіційним ножем австрійської армії.
Пропозиція як для колекціонерів, так і для тих, хто ставиться до мілітарій утилітарно: працівників спецслужб, членів парамілітарних груп, гравців ASG та любителів активного відпочинку в найширшому сенсі.
Клинок типу clip-point виготовлений з міцної пружинної сталі, загартованої до 55HRC і покрите фосфатним антибліковим покриттям, що захищає клинок від корозії.
Ергономічна рукоятка ножа та піхви виготовлені з полімеру, який використовується для виготовлення компонентів пістолета Glock.
Захист від випадкового зісковзування руки на клинок надає сталева гарда, яка з одного боку була сформована для відкривачки кришок.
Технічні характеристики
Колір рукоятки та піхви: чорний
Довжина клинка: 165 мм
Товщина клинка: 4 мм
Сталь: пружинна, 55HRC
Клинок: плоский
Рукоять: пластик/полімер
Піхви: пластик/полімер
Загальна довжина: 290 мм
Вага: 206 г
Виробник: Glock, Австрія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Glock |
| Страна производитель | Австрия |
| Вес ножа | 206 г |
| Длина ножа | 290 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | Углеродистая сталь |
| Материал ножен | Пластик |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Материал чехла | Пластик |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 55 HRC |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 165 мм |
| Толщина лезвия | 4 мм |

