



Ніж Grand Way 2654 LWB
- Нет в наличии
- Код: boetc4519
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Grand Way 2654 LWB — міцний і чималий нескладний ніж з помітним тактичним ухилом.
Клинок виготовлений із неіржавкої сталі 440С. Крім своєї корозійної стійкості, вона характеризується також і підвищеною опірністю до зносу, що дає змогу клинку довго зберігати його робочі властивості. Стійкість клинка до дрібних механічних пошкоджень і корозії додатково підвищена стійким чорним покриттям.
Крім того, безвідблисковий чорний колір — предмет стійкої тактичної моди. Отже, з дизайном у ножа теж усе гаразд. З таким чорним списуватим клинком завдовжки 60 мм має він вельми переконливий вигляд.
Клинок має кинжалувату форму з фальш-лезом на ¾ довжини. Це надає йому виняткові проникальні якості.
Не можна не зазначити й продумані виїмки чойла й зверху на обуху. Туди зручно лягають пальці, що дає змогу підсилити й урізноманітнити хват.
Держак ножа 2654 LWB Grand Way — бочкуватого типу, з заокругленим потовщенням посередині прекрасно заповнює долоню. Дерево пройшло обробку, після якої воно не боїться вологи та стало стійкішим до агресивних дій середовища.
Продумані форми держака роблять ніж зручним і безпечним в експлуатації. Верхня частина держака переходить у металеве навершя. Таке навершя з успіхом можна використовувати як імпровізований молоток для дроблення й забиття чого-небудь. Держак посилений сталевим больстером.
Ніж входить до комплекту з піхвами з практичної щільної тканини на зразок кордури.
2654 LWB Grand Way — прекрасний тактичний ніж, який є спадкоємцем легендарної бойової моделі. Універсальна марка сталі, агресивний клинок і вдала конструкція роблять цей нескладаний ніж вашим надійним помічником для розв'язання найскладніших завда
Виробник: Grand Way Вид ножа: Нескладний Загальна довжина, мм: 275 Довжина леза, мм: 160 Довжина рукояті, мм: 115 Товщина леза, мм: 4.5 Ширина леза, мм: 30 Марка сталі: 440 C Твердість сталі, HRC: 57-58 Товщина рукояті, мм: 23 Матеріал рукоятки: Дерево Наявність чохла: так Матеріал чохла: Кордура Маса, м: 173 Ручна робота: ні Вид упаковки: кольорова картонна коробка| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 173 г |
| Длина ножа | 160 мм |
| Длина рукоятки | 115 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Материал лезвия | 440C |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Материал чехла | Cordura |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 160 мм |
| Толщина лезвия | 4 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |

