

Ніж Boker Magnum Oblong Hole
- Нет в наличии
- Код: boetc5161
+380 (67) 959-97-30
boetc.lviv@gmail.com
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніж з фіксованим клинком Boker Magnum Oblong Hole призначений для повсякденного носіння і використання під час відпочинку на природі. Клинок виготовлений зі сталі 440А, на обуху є упор для великого пальця з великими насічками. Накладки рукояті виконані з полімерного матеріалу з приємним на дотик прогумованим покриттям (типу Softouch). Отвори в рукояті покликані полегшити вагу ножа. У комплект входять піхви з кордури.
Примітка . Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
- Тип ножа: з фіксованим клинком
- Тип різальної кромки: Звичайна кромка
- Довжина загальна, мм: 177
- Довжина клинка, мм: 87
- Товщина клинка, мм:, 2.8
- Вага, г: 96
- Марка сталі: 440A
- Упаковка: Коробка
- Покриття клинка: Чорне
- Матеріал руків'я: Пластик
- Піхви: Кордура
- Компанія виробник: Böker/ Німеччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker Magnum |
| Страна производитель | Германия |
| Вес ножа | 96 г |
| Длина ножа | 177 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | 440A |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал чехла | Cordura |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 55 HRC |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 87 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |

