

Ніж SMITH & WESSON H.R.T. BOOT SURVIVAL KNIFE
- Нет в наличии
- Код: boetc5162
+380 (67) 959-97-30
boetc.lviv@gmail.com
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніж для виживання SWHRT9B H.R.T. (Hostage Rescue Team) - це тактичний ніж середнього розміру виробництва компанії Smith & Wesson.
Ножик з повноцінною конструкцією має клинок з 440С сталі, покритий методом порошкового напилення для захисту від корозії і відблисків.
Рукоятка ергономічної форми виконана з протиковзкої гуми.
Піхви виготовлені з литої скóри. Має металеву кліпсу для зручного кріплення ножа.
Технічні дані
Нержавіюча сталь: 440С
Довжина клинка: 121 мм
Товщина клинка: 3,7 мм
Рукоятка: гумова
Загальна довжина: 229 мм
Вага: 218 г
Виробник: Smith&Wesson, США
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Військово-тактичний |
| Довжина клинка | 121 mm |
| Товщина леза | 3.7 mm |
| Профіль леза | Кинджал |
| Тип леза | Гладке |
| Тип сталі | 440C |
| Стійкість до затуплення | Задовільна |
| Стійкість до корозії | Висока |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Так |
| Додаткова інформація | Футляр зі сталевою кліпсою. |
| Вага | 218 g |
| EAN | 028634939206 |
| Kod producenta | 3687 |

