




Ніж GrandWay WK 06106
- Нет в наличии
- Код: boetc5617
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Grand Way WK 06106 – міцний та надійний складаний ніж для щоденного застосування та туризму.
Особливості конструкції складаного ножа WK 06106
Grand Way WK 06106 – сучасний складаний напівавтоматичний ніж, що легко і швидко відкривається однією рукою завдяки механізму ассисту. Достатньо швидкого натискання або різкого клацання по виступу-плавнику і клинок приходить у робоче положення і надійно фіксується пружиною замку frame lock. І ваш ніж готовий до роботи!
Клинок
Клинок ножа виготовлений із нержавіючої сталі 5Cr15MoV. Це – якісна нержавіюча сталь. Клинки з неї дійсно не іржавіють і легко заточуються.
Товщина клинка в обусі – 2,8 мм. У робочому положенні клинка фліппер працює як надійний упор для руки.
Клинок ножа Grand Way WK 06106 дозволяє не тільки різати, а й досить точно колоти. Стійкість клинка до корозії та легких механічних пошкоджень додатково збільшена покриттям. Матове лезо не блищить і не відбиває сонячне світло.
Колодка
Колодка ножа сформована парою лайнерів. Один зроблений зі сталі та вкритий накладкою з композиту G10, відомого своєю міцністю та несприйнятливістю до вологи та інших впливів зовнішнього середовища. Другий - цільнометалевий, несе на собі пружину замка frame lock, відомого своєю виключною надійністю. Зверніть увагу, складаний ніж з замком цього типу не так часто знайдеш за такою доступною ціною!
Накладка має приємно шорстку структуру. Рукоять ергономічна і зовсім не ковзає в руці.
Сталева кліпса, розташована з правого боку рукояті, дозволяє надійно закріпити ніж на зрізі кишені.
| Виробник: | Grand Way |
|---|---|
| Тип ножа: | Складний |
| Загальна довжина, мм: | 206 |
| Довжина леза, мм: | 82 |
| Довжина ручки, мм: | 124 |
| Товщина леза, мм: | 2.8 |
| Ширина леза, мм: | 31.5 |
| Марка сталі: | 5Cr15MoV |
| Твердість сталі, HRC: | 56-57 |
| Поверхня леза: | Paint |
| Товщина колодки, мм: | 11.5 |
| Матеріал руків'я: | G10, Метал |
| Наявність кліпси: | так |
| Тип замка: | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Маса, г: | 160 |
| Тип пакування: | картонна упаковка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 160 г |
| Длина ножа | 206 мм |
| Длина рукоятки | 124 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 10.3 см |
| Материал лезвия | 5Cr15Mov |
| Материал рукоятки | Металл |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 57 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 82 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 31.5 мм |

