





Ніж GrandWay WK 06110
- Нет в наличии
- Код: boetc5620
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Grand Way WK 06110 – недорогий складаний ніж для щоденного використання
У якості переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
- компактні габарити у складеному стані;
- повністю функціональний клинок довжиною 83 мм;
- надійний замок типу Liner Lock;
- вдалий дизайн;
- доступна ціна.
Ви просто хочете купити недорогий складаний ніж, бо збираєтесь просто користуватись ним щодня? Ви не шукаєте якогось там шику та ексклюзиву, тому не бачите необхідності переплачувати? Але ніж вам потрібен цілком сучасний, зручний, практичний? Та ще й щоби виглядав добре?
Зверніть увагу на Grand Way WK 06110. Незважаючи на цілком бюджетну ціну у цьому ножі є всі ознаки сучасного складаного ножа, пристосованого для щоденного використання.
По-перше, у цього ножа доволі вдалий тактичний дизайн. Матовий клинок, додатково захищений від корозії та подряпин стійким покриттям Ti-Ni(Titanium Nitride) дуже добре підходить до рукояті з накладками кольору койот (coyote).
По-друге пружина ассиста дозволяє легко та швидко розкрити ніж однією рукою, що може стати справжнім порятунком у критичній ситуації.
По-третє, з точки зору ергономіки та ефективності використання ніж WK 06110 забезпечений всім набором елементів, які повинні бути у будь-якого поважаючого себе сучасного складного ножа. Наприклад, клинок можна розкрити за допомогою шпеньків або плавника-фліппера, а зворотній скіс обуха з насічкою для упору пальцем додатково розширює варіативність хвату ножа під час складної роботи.
Плашки мають текстуру поверхні, яка не тільки виглядає привабливо, але й збільшує зчеплення рукояті з долонею.
Таке поєднання самих сучасних технічних рішень у одному бюджетному складаному ножі робить WK 06110 дуже цікавим варіантом справжнього ножа-робочої конячки, що легко знайде своє місце на вашому гаманці.
| Производитель: | Grand Way |
|---|---|
| Вид ножа: | Складной |
| Общая длина, мм: | 202 |
| Длина лезвия, мм: | 83 |
| Длина рукояти, мм: | 119 |
| Толщина лезвия, мм: | 2.8 |
| Ширина лезвия, мм: | 30 |
| Марка стали: | 5Cr15MoV |
| Твердость стали, HRC: | 56-57 |
| Поверхность лезвия: | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Толщина рукояти, мм: | 12.6 |
| Материал рукоятки: | G10 |
| Наличие клипсы: | да |
| Тип замка: | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Масса, г: | 120 |
| Ручная работа: | нет |
| Вид упаковки: | картонная упаковка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 120 г |
| Длина ножа | 202 мм |
| Длина рукоятки | 119 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 10.1 см |
| Цвет | Койот |
| Материал лезвия | 5Cr15Mov |
| Материал рукоятки | G10 |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 57 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 83 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |

