



Ніж GrandWay WK 14029
- Нет в наличии
- Код: boetc5626
+380 (67) 959-97-30
boetc.lviv@gmail.com
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Grand Way WK 14029 – недорогий і практичний складаний ніж.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV ( чорне покриття Paint надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
- невелика вага у 137 г;
- у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
- зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
- присутня у осьовому механизмі ножа пружина-асист робить його фактично напівавтоматом (цей ніж можна легко та швидко розкрити однією рукою);
- варіативність способів розкриття ножа – плавцем-фліпером чи за допомогою шпеньків біля обуха;
- зручна та красива рукоять у стилі мілітарі;
- темлячний отвір;
- наявність серрейтора на лезі ножа полегшує швидке розрізання дротів та ременів;
- доступну ціну.
Grand Way WK 14029 – це цілком гідний бюджетний складень. Якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, купіть Grand Way WK 14029 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
| Ввробник: | Grand Way |
|---|---|
| Вид ножа: | Складний |
| Загальна довжина, мм: | 200 |
| Довжина леза, мм: | 84 |
| Довжина рукоятки, мм: | 116 |
| Товщіна леза, мм: | 2.9 |
| Ширина леза, мм: | 24.7 |
| Марка сталі: | 5Cr15MoV |
| Твердість сталі, HRC: | 57-58 |
| Поверхность лезвия: | Paint |
| Товщина рукоятки, мм: | 15 |
| Матеріал рукоятки: | Пластик |
| Наявність кліпси: | так |
| Тип замка: | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Маса, г: | 137 |
| Вид упаковки: | картонна упаковка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 137 г |
| Длина ножа | 200 мм |
| Длина рукоятки | 116 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 11.6 см |
| Материал лезвия | 5Cr15Mov |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 57 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 84 мм |
| Толщина лезвия | 2.9 мм |
| Ширина лезвия | 24.7 мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Піксель |

