



Ніж GrandWay 6341
- Нет в наличии
- Код: boetc5632
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі. Клинок цього ножа виготовлений зі сталі марки 8Cr13MoV. Замок ножа, що вже став класикою, невибагливий і відпрацьований у виробництві Liner Lock. Замок дуже надійний, дає змогу складати ніж однією рукою й не боїться бруду.
Накладки колодки виготовлені з композитного матеріалу G-10 — склопластику високої якості. Композиція фенольних смол і скловолокна має чудову міцність, оливобензостійкість, стійкість до вологи, не проводить електричний струм, довговічна та технологічна. Шорсткі накладки з G-10 приємні на дотик і не ковзають навіть у мокрій руці. Шпеник на клинку та конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Найсправжніший «мікротактик» і непомітний помічник. Легкий, міцний, з нековзкою шорсткою ручкою ніж здатний на багато, попри розмір і малу вагу. Нитки, конверти, папір, олівці та продукти для нього дрібниці, ніж може проявити себе на риболовлі під час роботи зі снастями або як бек-ап за наявності потужнішого ножа. Модель виділяється прекрасно продуманою ручкою та розмірами, достатніми не тільки для заточування олівців.
| Виробник: | Grand Way |
|---|---|
| Тип ножа: | Складной |
| Загальна довжина, мм: | 195 |
| Довжина леза, мм: | 85 |
| Довжина ручки, мм: | 110 |
| Товщина леза, мм: | 2.8 |
| Ширина леза, мм: | 24 |
| Марка стали: | 440 C |
| Твердість сталі, HRC: | 57-58 |
| Поверхня леза: | Satin Finish |
| Матеріал руків'я: | G10 |
| Наявність кліпси: | да |
| Тип замка: | Liner Lock |
| Наявність чохла: | немає |
| Маса, г: | 110 |
| Тип паковання: | кольорова картонна коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 110 г |
| Длина ножа | 195 мм |
| Длина рукоятки | 110 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 11 см |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | 440C |
| Материал рукоятки | G10 |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 57 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 24 мм |

