





Ніж GrandWay 6759 AN
- Нет в наличии
- Код: boetc5887
+380 (67) 959-97-30
boetc.lviv@gmail.com
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніж складаний 6759 AN
Grand Way 6759 AN – недорогий і практичний полуавтоматичний складаний ніж зі стропорізом та склобоєм .
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 440 С (чорне покриття надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
- присутній у осьовому механизмі ножа асист робить цей ніж фактично напівавтоматом (цей ніж можна легко та швидко розкрити однією рукою);
варіативність способів розкриття ножа – плавцем-фліпером чи за допомогою шпеньків біля обуха; - наявність на ньому стропопорізу типу «пелікан»;
- невелика вага у 109 г;
- у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
- зручний та надійний замок типу Liner Lock;
- зручна рукоять із рельєфними пластиковими накладками;
- склобій на тильній частині рукояті;
- доступну ціну.
Цей ніж не є холодною зброєю, бо він не відповідає багатьом ознакам, що дозволили б віднести його до цієї категорії. Наприклад, довжина його леза менша за 90 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 109 г |
| Длина ножа | 210 мм |
| Длина рукоятки | 125 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | 440C |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 57 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 27.2 мм |

