


Ніж GrandWay 25560
- В наличии 1 ед.
- Код: boetc5895
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам х. о. Ключовими параметрами даного ножа є довжина леза менше 90 мм.
Модель 25560 – складаний ніж-фліпер для повсякденного використання (EDC) додатково оснащений безпечним стропорізом.
Скелет рукояті формують два сталеві лайнери з декоративними накладками з палісандра. Дерев'яні накладки надають ножу красивого «олдскульного» вигляду і приємні на дотик. Палісандр пройшов необхідну обробку та стійкий до вологи, гниття та впливу мікроорганізмів. Рукоять має вибірку під вказівний палець і рифлений упор під великий, має достатню товщину і жорсткість, а тому лежить у долоні комфортно та надійно.
Присутній у конструкції ножа асист робить його розкриття ляким і швидким, що супроводжується приємним «фліпом». Розкритий ніж надійно фіксується замком системи liner lock.
На додаток, на клинку є помітно виступаючі, зручні для зачеплення шпеньки.
Кліпса, розташована на ручці, дозволяє закріпити ніж на поясі. Втім, його компактність робить цілком можливим носіння цього ножа просто "на кишені".
Сам меч виготовляється з нержавіючої сталі марки 420, а значить, відмінно пручається корозії. До того ж, точиться клинок з такої сталі чи не будь-яким твердим предметом, та ще й не схильний до фарбування ріжучої кромки.
Цікавими «фішками» ножа є:
наявність на ньому безпечного стропопорізу типу «пелікан»;
присутність у комплектації кресала, яка надійна і, абсолютно не заважаючи долоні, закріплена на рукояті ножа.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 145 г |
| Длина ножа | 215 мм |
| Длина рукоятки | 115 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Материал лезвия | 420 |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 52 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 29 мм |

