


Ніж складний туристичний Ganzo G616
- В наличии 1 ед.
- Код: boetc5909
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730



Не можна сказати, що модель є вже зовсім крихітною, швидше, її можна віднести до середнього класу за розмірами, адже довжина ножа в робочому стані – 193 мм, а в кишеньковому варіанті – 114 мм. Модель Ganzo G616 оснащена клинком з прямою заточуванням ріжучої кромки, його довжина – 79 мм, а товщина – 2,5 мм. Для відкривання леза використовується популярний у виробників ножів механізм Liner Lock.
При виробництві леза даної моделі застосована нержавіюча сталь марки 440. Цей матеріал має високу твердість і стійкість до корозії, а також добре тримає заточку, і, що саме примітне, – відносно дешевий у виробництві.
Рукоятка ножа зроблена з високотехнологічного і термостійкого ABS-пластика, застосовуваного в багатьох галузях легкої і важкої промисловості. Перевагами даного матеріалу є термостійкість і стійкість до агресивних хімічних речовин.
Рукоятка-текстурована, що дозволяє надійно тримати ніж при будь – яких умовах експлуатації, тобто-не варто переживати, що ніж вислизне з руки під час проливного дощу. Для транспортування передбачено кріплення, завдяки якому ніж можна розмістити на поясі або екіпіровці без побоювань його втратити.
Особливість:
- лезо з нержавіючої сталі марки 440;
- зручна, ергономічна рукоятка;
- наявність кріплення для транспортування;
- блокування леза;
- Вага-99 грамів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 99 г |
| Длина ножа | 193 мм |
| Длина рукоятки | 114 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 11.4 см |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | 420 |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Назначение | Повседневный |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 90 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 79 мм |
| Толщина лезвия | 2.5 мм |

