



Ніж складний туристичний Ganzo G704 зелений
- В наличии 1 ед.
- Код: boetc5911
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730



Сучасна класика жанру-ніж з клинком drop-point і прямий заточуванням. Модель Ganzo G704 припаде до смаку як туристам, так і мисливцям, рибалкам.
Як матеріал для створення клинка обрана високоякісна легована сталь 440С (стійка до корозії). Її твердість - 58-60 одиниць за шкалою Роквелла, що дозволяє з повною впевненістю говорити про міцність і довговічність ножа, його стійкості до високих навантажень і екстремальних умов експлуатації. Цінно те, що заточку ніж тримає довго, і вам не треба володіти якимись особливими знаннями, щоб відновити гостроту леза.
У розкритому стані довжина Ganzo G704 – близько 20 смлезо – 8,6 см.
На окрему увагу заслуговує рукоять вироби, виконана зі спеціального композитного текстоліту (G10). Вона має текстуровану поверхню і дозволяє тримати ніж максимально зручно навіть при несприятливих умовах роботи.
Особливість:
- замок Axis Lock, що виключає можливість випадкового закриття ножа;
- невелика вага (140 грам);
- ергономічність;
- можливість вибору кольору (Чорний, зелений, Жовтий);
- наявність на обуху спеціальних насічок, які є гарантією надійного зчеплення великого пальця з поверхнею ножа (особливо важливо при сильному тиску на виріб).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 147 г |
| Длина ножа | 200 мм |
| Длина рукоятки | 115 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 11.5 см |
| Цвет | Оливковый |
| Материал лезвия | 440C |
| Материал рукоятки | G10 |
| Назначение | Повседневный |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 60 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 86 мм |
| Толщина лезвия | 4 мм |

