


Ніж GrandWay нескладний 2765 UB
- Нет в наличии
- Код: boetc6327
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Нескладна модель Grand Way 2765 може стати надійним помічником любителям активного відпочинку. Завдяки своїм габаритам, а зокрема при довжині леза в 18 см, ніж буде однаково корисним як на кемпінгу, так і на риболовлі та полюванні. За його допомогою можна і підготувати тріски до багаття, і нарізати продукти харчування. Зручний хват і гумова ергономічна рукоять дозволять тривалий час і без особливих зусиль утримувати ніж навіть у мокрих долонях.
Ріжуча кромка у даного ножа заточена класичним прямим способом, а лезо пофарбоване в чорний колір і не блищить в променях світла. Це дасть можливість використовувати модель для спеціальних завдань, щоби не виявити себе.
Сам клинок виготовляється з якісної сталі, яка володіє високим ступенем твердості до 58 одиниць за Роквеллом, завдяки чому ріжуча кромка тривалий час зберігатиме початкову гостроту. Також використовуваний тип сталі не іржавіє під дією води та вологи. У той же час сталь 440C добре піддається заточуванню, так що навіть у польових умовах гостроту можна відновити за допомогою нескладних точилок.
У комплекті виробник передбачив піхви зі тканини, і ніж Grand Way 2765 UB легко можна одягнути на поясний ремінь, що дуже зручно.
Замок клинка: Фіксований
Тип сталі клинка: Сталь 440C (57-58 HRC)
Матеріал рукояті: Гумопластик
Довжина леза: 180 мм
Довжина у розкладеному положенні: 300 мм
Маса: 280 г
Чохол із кордури в комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 280 г |
| Длина ножа | 300 мм |
| Длина рукоятки | 120 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | 440C |
| Материал рукоятки | Прорезиненный пластик |
| Материал чехла | Cordura |
| Поверхность | Матовая |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 57 HRC |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 180 мм |
| Толщина лезвия | 3.6 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |

