




Ніж GrandWay 6009 PV3
- В наличии 1 ед.
- Код: boetc6328
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
У якості головних переваг даної моделі можна перерахувати:
- міцний 85 мм клинок із нержавіючої сталі 420;
- помірна вага (усього 157 г);
- компактні габарити у складеному стані;
- поверхня клинка оброблена методом Black Oxide;
- надійний замок типу Liner Lock;
- наявність стропорізу та склобою;
- цікавий оригінальний дизайн;
- доступна ціна.
Grand Way 6009 PV3 – відносно недорогий, але дуже цікавий складаний ніж. Його брутальний тактичний дизайн явно знайде своїх прихильників.
Але Grand Way 6009 PV3 привертає увагу не тільки дизайном. Насправді цей ніж може стати не тільки корисним ріжучим інструментом а й справжнім засобом порятунку. Бо крім міцного та ефективного клинка у його руків’ї розташовані склобій та стропоріз.
До того ж Grand Way 6009 PV3 можна легко та швидко разкрити лише однією рукою (використовуйте виступ-фліпер чи підпальцевий зачеп-"шпеньок" на клинку).
Стропоріз
В задній частині руків'я розташований стропоріз. Цей пристрій допоможе легко розрізати мотузку, дріт, пакувальний шнур або ремінь (у тому числі ремінь безпеки в автомобілі).
Склобій
В тильній частині руків'я розташовується склобій. Цей спеціальний пристрій рекомендовано мати при собі кожному автомобілісту. Можливість швидко розбити міцне скло іноді може стати дуже важливою.
Зручність та інші переваги
Сталева кліпса допомагає розмістити ніж на зрізі кишені. Носити так ніж дійсно зручно. Витягти з кишені ніж на кліпсі можна дуже легко та швидко. Вам точно не доведеться нишпорити по кишенях у пошуках ножа. Що не тільки економить ваш час та нерви, а може бути дуже корисним в умовах екстремальної ситуації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 157 г |
| Длина ножа | 118 мм |
| Длина рукоятки | 115 мм |
| Материал лезвия | 420 |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Поверхность | Матовая |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 53 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 28.6 мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Піксель |

