

Ніж Boker Magnum Intricate Compact
- Нет в наличии
- Код: boetc6343
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Міцний складаний ніж з лезом з нержавіючої сталі марки 440А. Головка характеризується легкістю заточування, хорошим утриманням гостроти і високою корозійною стійкістю. N Він ідеально підходить для експедицій на природі, а також для повсякденного використання (EDC).
Витягнення клинка полегшує фліппер з пружинним асистентом. У відкритому стані він фіксується міцним шпінгалером з замком лайнера.
Рукоятка виготовлена з алюмінію, що робить її легкою та міцною. Нековзна текстура матеріалу гарантує надійний хват при роботі.
Зручне повсякденне носіння забезпечується сталевою кліпсою, що дозволяє закріпити ніж за ремінь або за край кишені.
Технічні дані
сталь: 440А
довжина клинка: 85 мм
товщина клинка: 2,6 мм
рукоятка:
Алюміній
Замок: Liner Lock
Загальна довжина: 200 мм
Вага: 114 г
Виробник: Boker, Німеччина
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 85 mm |
| Товщина леза | 2.6 mm |
| Профіль леза | Spear-point |
| Тип леза | Гладке |
| Тип сталі | Nierdzewna 440A |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Середня |
| Спосіб відкривання | Фліппер і підсилення |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Додаткова інформація | Bardzo lekki, kompaktowy nóż EDC |
| Вага | 114 g |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker Magnum |
| Страна производитель | Германия |
| Вес ножа | 114 г |
| Длина ножа | 200 мм |
| Длина рукоятки | 115 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 11.5 см |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | 440A |
| Материал рукоятки | Алюминий |
| Материал чехла | Нейлон |
| Особенности | Флипер, Предохранитель |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Толщина лезвия | 2.6 мм |

