






Ніж GrandWay 6772 PBCF
- В наличии 1 ед.
- Код: boetc6661
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
6772 PBCF Grand Way – це суцільнометалевий складаний ніж середніх розмірів, з клинком із 420 сталі марки. Основні характеристики цього сорту сталі – доступність, висока опірність іржі та легкість виправлення.
За фіксацію цього ножа у розкритому вигляді відповідає класичний, безвідмовний лайнер-лок – замок, що відрізняється підвищеною надійністю і доповнений асистом, для більш швидкісного розкладання клинка.
Таким чином, у нас виходить два варіанти розкладання ножа – швидший, з натисканням на виступ-плавник у верхній частині клинка та використанням асиста. І простий, за допомогою двостороннього шпенька. Обидва варіанти зручні при однорукому відкритті, як шульгам, так і правшам.
У рукоятці є дизайнерські вирізи та отвори, в які пройде паракорд. Довгі закінчення цієї оплетки можна використовувати як темляк.
Також, на рукояті ножа 6772 PBCF є насічки - на початку, ближче до клинка, і у її закінчення, що роблять утримання ножа зручнішим і надійнішим. Крім того, для зручності повсякденного носіння на кишені ніж оснащений кліпсою.
Головною ж особливістю цього доладного ножа є те, що в комплект з ним входить невелике кресало для отримання відкритого вогню. Це пристосування сучасного типу, виготовлене з мішметалу – фероцерію. З його допомогою ви легко організуєте собі багаття, не побоюючись, що вам зашкодять вогкість і намокання.
В цілому, 6772 PBCF Grand Way – це надійний складаний ніж для використання щодня, так і в походах, який стане вам у нагоді в різних життєвих ситуаціях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 140 г |
| Длина ножа | 210 мм |
| Длина рукоятки | 120 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 10.5 см |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | 420 |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 55 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Толщина лезвия | 2.5 мм |
| Ширина лезвия | 32 мм |

