



Ніж SKIF Griffin II BSW Olive, сталь - 9Cr18MoV
- В наличии 1 ед.
- Код: boetc6829
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Ніж SKIF Griffin II представляє нове покоління однієї з найпопулярніших моделей 400-ї серії. Зберігаючи колишню форму і призначення, цей ніж залишається ідеальним вибором для повсякденного використання і активного відпочинку.
Клинок виготовлений зі сталі 9Cr18MoV, що містить більше вуглецю і хрому , що робить його твердішим і стійкішим до корозії.
Прямі спуски починаються з 1/3 від обуха, а на верхній частині клинка знаходиться фальшлезо. Клинок поєднує елементи Drop-Point і S-подібного профілів, що надає йому відповідних переваг. Подовжена ріжуча кромка покращує ріжучі якості, а потужна передня частина з фальшлезом забезпечує відмінні колючі властивості.
Обробка Stonewash захищає клинок від дрібних подряпин і потертостей, які можуть виникнути при частому використанні.
Ніж відкривається за допомогою шпенька і фліппера, який також слугує упором для руки при силовому проколі. Завдяки системі шарикопідшипників клинок плавно виходить без значних зусиль.
Надійний замок Frame-Lock залишається незмінним, будучи одним із найбезпечніших серед складних ножів.
Відмінною рисою нового покоління є підпальцева насічка, присутня не тільки на обуху і рукояті, а й на фліпперах і пластині замка.
Рукоять із матеріалу G10 забезпечує надійне утримання навіть у вологих умовах або в рукавичках. Ніж також оснащений знімною кліпсою і отвором для темляка, що додає зручності у використанні.
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Конструкція осьового гвинта | Шарикопідшипник |
| Марка стали/Матеріал клинка | 9Cr18MoV |
| Матеріал накладки/рукояті | G-10 |
| Ножі і холодна зброя | Складні ножі |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип ріжучої кромки | Звичайна кромка |
| Довжина загальна, мм | 218 |
| Довжина клинка, мм | 94 |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Обробка клинка/Покриття | BSW (Black Stonewash) |
| Кишенькова кліпса | Присутня |
| Піхви | Відсутні |
| Упаковка | Коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Страна производитель | Украина |
| Вес ножа | 150 г |
| Длина ножа | 218 мм |
| Длина рукоятки | 124 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 12.7 см |
| Цвет | Оливковый |
| Материал лезвия | 9Cr18MoV |
| Материал рукоятки | G10 |
| Особенности | Металлическая клипса, Флипер |
| Поверхность | Матовая |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 59 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 94 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |

