



Ніж Boker Intention II Dagger D2
- Нет в наличии
- Код: boetc6832
+380 (67) 959-97-30
boetc.lviv@gmail.com
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розроблений як тактичний автоматичний ніж, Boker Plus "Intention II Coyote" стане у нагоді не тільки в польових умовах, але і без особливих зусиль впорається з усіма завданнями, що виникають у повсякденному житті. Клинок профілю Clip point виконаний із інструментальної сталі D2 з покриттям Stonewash або Black Stonewash. Приймає робоче положення натисканням кнопки і також закривається. Інтегрований запобіжник захищає ніж від випадкового відкриття.
Ергономічні накладки на рукояті виконані з текстурованого G10 із зручними, яскраво вираженими виїмками під пальці. Кишенькова кліпса в положенні tip-up виконана із міцної сталі. На торці розміщено отвір для темляка.
| Довжина у складеному вигляді: | 110 мм |
| Довжина леза: | 85 мм |
| Вага: | 119 г |
| Колір: | чорний |
| Марка сталі: | D2 |
| Тип замку: | Button Lock |
| Матеріал рукояті/накладок: | G10 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker Magnum |
| Страна производитель | Германия |
| Вес ножа | 119 г |
| Длина ножа | 195 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 11 см |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | D2 |
| Материал рукоятки | G10 |
| Материал чехла | Нейлон |
| Особенности | Предохранитель |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |

