



Ніж GrandWay 1024 B13
- Нет в наличии
- Код: boetc6886
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
|
Балисонг – це традиційний філіппінський складаний ніж, який без перебільшень став відомим і популярним у всьому світі. Винайдений простими рибалками, вдосконалений американськими найфмейкерами та маркетологами, він прославився не випадково. У конструкції цього ножа дійсно є чимало корисних особливостей: Основні переваги балисонга:
Бюджетна модель балисонга – 1024 D 13 від Grand Way1024 D 13 – це бюджетний варіант балисонга від бренду Grand Way. Доступна ціна досягнута завдяки використанню недорогої нержавіючої сталі 440C. Колись ця марка сталі була однією з найкращих для ножів, але з часом її почали витісняти нові високотехнологічні сплави. Однак ці нові матеріали значно дорожчі. Попри це, 440C не втратила своїх основних переваг:
Характеристики моделі 1024 B 13:
Анодоване покриття та декоративний малюнок не лише прикрашають ніж, але й додатково захищають його від корозії. |
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 150 г |
| Длина ножа | 227 мм |
| Длина рукоятки | 122 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 13.5 см |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | 440C |
| Материал рукоятки | Металл |
| Назначение | Повседневный |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 57 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 105 мм |
| Толщина лезвия | 2.7 мм |
| Ширина лезвия | 17 мм |

