




Ніж GrandWay 11533
- В наличии 1 ед.
- Код: boetc6962
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Складаний ніж 11533 – це поєднання якісного складання, практичності та вдало підібраних матеріалів. Клинок складного ножа 11533 виготовлений із нержавіючої сталі 5Cr15MoV, для якої характерні підвищена корозійна стійкість, нержавкість та відсутність будь-яких проблем під час заточування. Товщина клинка в обуху досить солідна – 3,5 міліметра, що дозволяє не хвилюватися за надійність ножа.
Фіксується складаний ніж за допомогою замка лайнер-лок. Цей перевірений часом різновид замків по праву вважається одним із найбільш надійних для складаних ножів. Способів відкриття клинка два – за допомогою виступу-фліпера на клинку та двосторонніх шпеньків.
Руків’я оснащене накладками з композиту G10 із чіпкою насічкою та камуфляжним забарвленням у стилі нашого ММ14 та американського «пікселя». Доповнює ці елементи тактичного стилю захисно-декоративне покриття black stonewash на клинку.
Для зручнішого використання та носіння щодня складаний ніж 11533 забезпечили кліпсою для носіння на кишені та отвором під темляк.
Складаний ніж 11533 – вдалий варіант при виборі не надто великого, але надійного помічника для щоденного носіння.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Виробник | GRAND WAY |
| Вид ножа | Складаний |
| Загальна довжина, мм | 220 |
| Довжина леза, мм | 95 |
| Довжина рукоятки, мм | 125 |
| Товщина леза, мм | 3,5 |
| Ширина леза, мм | 23 |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Твердість сталі, HRC | 56–57 |
| Поверхня леза | Black Stonewash |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Наявність кліпси | Так |
| Тип замка | Liner Lock |
| Наявність чохла | Ні |
| Маса, г | 160 |
| Вид упаковки | Кольорова картонна коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 160 г |
| Длина ножа | 220 мм |
| Длина рукоятки | 125 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 11 см |
| Материал лезвия | 5Cr15Mov |
| Материал рукоятки | G10 |
| Поверхность | Матовая |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 95 мм |
| Толщина лезвия | 3.5 мм |
| Ширина лезвия | 23 мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Піксель |

