




Ніж Boker Magnum Skelsis
- Нет в наличии
- Код: 01SC008
+380 (67) 959-97-30
boetc.lviv@gmail.com
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Складаний ніж Boker Magnum Skelsis створювався під враженням від вигаданої істоти з фентезійного кінематографа 80-х років. Форма клинка Drop Point, виготовленого зі сталі марки 440, набула обрису хижого дзьоба. Плавне вилучення клинка забезпечує система шарикопідшипників. Підпальцеве вилучення для відкриття ножа має форму очей, а колір фактурних накладок на рукояті з G10 передає колір шкіри істоти. Для більшої зручності під час грубої роботи на обусі розміщено ряд насічок для упору великим пальцем. Також як альтернатива підпальцевому отвору ніж можна відкрити за допомогою фліппера. Фіксація у відкритому положенні відбувається за допомогою міцного замку Liner Lock. На торці розміщено отвір для темляка, а також кишенькова кліпса у положенні tip-up.
Артикул:
01SC008
Тип ножа:
складанний
Колір клинка:
сталевий
Колір рукоятки:
зелений
Бренд:
Boker
Сталь клинка:
440
Загальна довжина:
190 мм
Довжина клинка:
83 мм
Товщина клинка:
3 мм
Твердість клинка:
55 HRC
Тип замка:
Liner Lock
Вага:
115 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker Magnum |
| Страна производитель | Германия |
| Вес ножа | 115 г |
| Длина ножа | 190 мм |
| Длина рукоятки | 105 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 10.5 см |
| Цвет | Оливковый |
| Материал лезвия | 440A |
| Материал рукоятки | G10 |
| Особенности | Флипер, Предохранитель |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 55 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 83 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 2.9 мм |

