


Ніж SKIF Shark II BSW Black, сталь - 9Cr18MoV
- Нет в наличии
- Код: boetc7001
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Ніж SKIF Shark II відноситься до нового покоління однієї з найбільш красивих моделей 400-ї серії. Ніж виділяється на тлі інших моделей своїм яскраво вираженим агресивним дизайном. Оригінальна форма багатофункціонального клинка, упор під великий палець, зручний фліппер, плавно переходить в подпальцевую виїмку – візитна картка моделі Shark.
Shark II став ще "зубастей" - Нова сталь клинка 9Cr18MoV з великою кількістю вуглецю і хрому стала твердіше і більш стійкою до корозії, ніж попередник з 8Cr13MoV.
Форма клинка-популярний Wharnkliffe, завдяки чому ніж володіє прекрасними ріжучими якостями. Прямі спуски починаються з 1/3 від обуха.
Обробка клинка Stonewash вбереже ніж від незначних подряпин або затертостей, які періодично виникають при частій експлуатації.
Відкривається ніж за допомогою фліппера у формі плавця акули, що створює своєрідний упор для руки, що стане в нагоді під час проколу. Обробка фліпера трохи змінена, завдяки чому відкриття відбувається набагато простіше, ніж у попередника. Система шарикопідшипників сприяє швидшому виходу клинка.
Замок-незмінний Frame-Lock, до слова - один з найнадійніших замків серед складних ножів.
Відмінною особливістю нового покоління цих ножів є присутність подпальцевой насічки не тільки на обуху і рукояті, але і на фліппере і пластині замку.
Рукоять виконана з матеріалу G10, відмінно лежить навіть у вологій руці або рукавичках. Присутній кліпса, яку при необхідності можна зняти і користуватися темляком, під який передбачено отвір.
В цілому, нове покоління ножа Shark являє собою свіжий погляд на перевірену часом "класику".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Страна производитель | Украина |
| Вес ножа | 150 г |
| Длина ножа | 217 мм |
| Длина рукоятки | 123 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 12.3 см |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | 9Cr18MoV |
| Материал рукоятки | G10 |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 59 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 93 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |

