




Ніж Skif Secure BSW, black
- В наличии 1 ед.
- Код: boetc7315
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Опис Ніж Skif Secure BSW, black
Лінійка складаних ножів Secure – це повне переосмислення ножів українського бренду Skif Knives і відхід від тактичних різаків до елегантних, але практичних EDC фолдерів.
Модель Secure отримала витончений клинок профілю Wharncliffe, виконаного із всім відомої нержавіючої сталі 8Cr13MoV. Дана марка сталі вирізняється легкістю правки та утриманням різальної крайки гострою протягом довготривалого періоду. Гартується 8Cr13MoV до 56-58 одиниць за шкалою Роквелла. Фінішна обробка – Black Stonewash або Stonewash, залежно від моделі, надає клинку матовості та маскує сліди експлуатації. На обуху розміщений ряд насічок для упору великим пальцем під час силового різу. Відкривається ніж за допомогою двостороннього шпеника. Руків’я має дві міцні плашки, на яких розміщені накладки із полірованого склотекстоліту G10 в різних колірних варіаціях. На торці розміщена двостороння кишенькова кліпса глибокої посадки та отвір для кріплення темляка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Страна производитель | Украина |
| Вес ножа | 130 г |
| Длина ножа | 220 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 11 см |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | 8Cr13Mov |
| Материал рукоятки | G10 |
| Особенности | Металлическая клипса, Флипер |
| Поверхность | Матовая |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 95 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |

