


Ніж SKIF Defender II BSW Olive, сталь - 9Cr18MoV
- В наличии 1 ед.
- Код: 423SEBG
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Ніж SKIF Defender II відноситься до нового покоління однієї з кращих моделей 400-ї серії. Форма і призначення ножа залишилися незмінними - це вкрай "робочий" інструмент, який повністю покриває щоденні потреби, а також буде якраз до речі під час аутдор-активностей.
Нова сталь клинка 9Cr18MoV з великою кількістю вуглецю і хрому стала дещо твердіше і більш стійкою до корозії, ніж попередник з 8Cr13MoV.
Прямі спуски починаються з 1/3 від обуха, на верхній його частині присутній фальшлезвіе і невелика насічка на упорі під великий палець. Форма клинка являє собою поєднання Drop-Point і S-образного клинка, завдяки чому володіє відповідними перевагами. Подовжена ріжуча кромка покращує ріжучі властивості, а досить потужна передня частина з фальшлезвіем продемонструє прекрасні колючі якості.
Обробка клинка Stonewash вбереже ніж від незначних подряпин або затертостей, які періодично виникають при частій експлуатації.
Відкривається ніж за допомогою подпальцевого фліппера, що створює своєрідний упор для руки, що стане в нагоді під час силового проколу. Як додатковий спосіб відкривання ножа можна також розглядати і подпальцевое отвір. Завдяки системі шарикопідшипників вихід клинка плавний і не вимагає значного зусилля при відкриванні.
Замок-незмінний Frame-Lock, до слова - один з найнадійніших замків серед складних ножів.
Відмінною особливістю нового покоління цих ножів є присутність подпальцевой насічки не тільки на обуху і рукояті, але і на фліппере і пластині замку.
Рукоять виконана з матеріалу G10, відмінно лежить навіть у вологій руці або рукавичках. Присутній кліпса, яку при необхідності можна зняти і користуватися темляком, під який передбачено отвір.
В цілому, нове покоління ножа Defender являє собою свіжий погляд на перевірену часом "класику".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Страна производитель | Украина |
| Вес ножа | 152 г |
| Длина ножа | 224 мм |
| Длина рукоятки | 124 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 12.7 см |
| Цвет | Оливковый |
| Материал лезвия | 9Cr18MoV |
| Материал рукоятки | G10 |
| Особенности | Металлическая клипса, Флипер |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 59 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 97 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |

