









Годиник тактичний Casio AE 1500 WH 1AVDF Black
- В наличии 1 ед.
- Код: AE-1500WHX-1A
- +380 (68) 918-70-330939948894 boetc.odessa@gmail.com
- +380 (73) 167-39-470679599730 boetc.lviv@gmail.com
- +380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com
- +380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.com
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 19:00 Вторник 10:00 - 19:00 Среда 10:00 - 19:00 Четверг 10:00 - 19:00 Пятница 10:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 19:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Львов
- +380 (67) 959-97-30boetc.lviv@gmail.com+380 (68) 918-70-330939948894boetc.odessa@gmail.com+380 (73) 167-39-470679599730boetc.lviv@gmail.com+380 (73) 342-59-49boetc.polska@gmail.com+380 (93) 994-88-94boetc.odessa@gmail.comАндріана Аліна Василинапросп. В’ячеслава Чорновола, 23, Львов, Украина+380679599730+380679599730+380679599730
Світлодіодна підсвітка
Для підсвічування дисплея використовується світлодіод.
Функція секундоміра - 1/100 сек. - 24 години
Час вимірюється з точністю в 1/100 секунди. Межі вимірювання досягають 24 годин.
Таймер - 1/1 сек. - 24 години - з автоповтором
Для шанувальників точності: таймери зворотного відліку нагадають Вам про поточні події, видавши звуковий сигнал через встановлений період часу. Період часу можна налаштувати від 1 секунди і до 24 годин. Ідеальне рішення для людей, яким необхідно щодня приймати ліки, або виконувати періодичні вправи (тренування).
5 щоденних будильників
Будильник нагадає Вам про події за допомогою звукового сигналу, встановленого Вами на певний час. Ви також можете активувати щогодинний сигнал, який повідомляє про кожну пройдену годину. Ця модель має п'ять незалежних будильників для оповіщення про важливі зустрічі.
Автоматичний календар
Після налаштування, автоматичний календар завжди відображає точну дату.
12/24-годинне відображення часу
Відображення часу можливе в 12-годинному, або 24-годинному форматі.
Акрилове скло
Корпус з полімерного пластику
Це міцний, легкий матеріал і до холоду, спеки, або інших зовнішніх впливів стійкий.
Ремінець з полімерного матеріалу
Натуральний полімерний матеріал є ідеальним для виготовлення ремінця завдяки своїй надзвичайній міцності і гнучкості.
Пряжка
Браслет оснащений застібкою.
Тривалий час роботи батареї
Десять років - одна батарея. Нові розробки в електроніці забезпечують значно нижче споживання енергії.
Водонепроникність (10 Бар)
Ідеально підходить для плавання з маскою і трубкою: годинник є водонепроникним до 10 Бар (ISO 2281).
Габарити (В x Ш x Т)
54мм x 51мм x 15мм
Вага
Приблизно 57 гр
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Casio |
| Страна производитель | Япония |
| Индикация | Римские цифры |
| Браслет/Ремешок | Полимерный |
| Источник питания | Батарейка |
| Класс влагозащиты | WR 100 м (10 атм) |
| Цвет браслета/ремешка | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал | Полимер |
| Противоударные | Да |
| Стекло | Пластиковое |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Армейские |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Форма | Круглая |
| Формат времени | 12/24 часа |
| Циферблат | Цифровой |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 57 г |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 51 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дополнительные функции | Будильник, Подсветка дисплея |
| Спорт-функции | Секундомер |
| Функции даты/календаря | Индикация месяца, Мировое время, Индикация дня недели, Индикация даты |

